Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište, jestli se Vám naše stránky líbí.
If you like it this websites you write here some notice for us :-)


Pokud máte podobné, pochlubte se odkazem :-)
If you have the similat websites you send your link to us...

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, taky napište :-)
If you would like to ask for something > here is a good place :-)

Děkujeme za váš vzkaz
Thank you for your letter...

Hagrid, Edita a Marek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressure : Blood turn the heat on table

(AexpideskisM, 27. 9. 2018 16:36)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-prix-belgique-hongrie/

markdavsonloanfirm@yahoo.com

(markdavsonloanfirm, 18. 11. 2012 17:44)

Získání úveru pro Váš projekt nebo partnerství investice. Pozdrav z úveru podpisu Mark Davson., V soucasné dobe nabízíme plovoucí pujcky plán na úrokovou sazbou ve výši 2% s platným $ rádné identifikaci.
Mužete odeslat žádost o jakoukoli cástku úveru, který muže být hledáte. Nabízíme pujcky v rozmezí od $ 1,000.00 USD min. EUR 10.000.000,00 Max. s úroky ve výši 2% rocne. Máme dlouhodobý úver pro pet-padesátroku maximální. E-mail: markdavsonloanfirm@yahoo.com

Coursing

(Bára a Tom, 11. 7. 2009 15:03)

Moc děkujeme za odpověď. O coursingu máme všechno nastudované. Ted už jen sehnat někde poblíž dráhu. Ale je to problém. Jsme z královéhradeckého kraje a až do Brna dojíždět nemůžeme. Poblíž jsem za tim nic nenašli a tak zatím hleáme a doufáme. Našemu bíglíkovi právě taky dlouhé výlety jak pěšky tak na kole nestačí. Má pořád hodně energie a coursing by ho určitě bavil. S pozdravem Bára a Tom

Coursing

(Highlander, 11. 7. 2009 14:34)

My jsme měli skvělé zkušenosti s www.coursingbrno.cz. Je to pro beagle jeden z nejlepších sportů, protože není moc lidí, co mají na beagla tolik času aby z něj mohli vyhnat tu energii co má. Ani jízda na kole 30 km se nedá jezdit denně, přesto náš bíglík po 40km jde ještě honit slepice po zahradě. Proto coursing doporučujeme, je to nejen o rychlosti, ale hlavně o logice a nahánění návnady (obvykle kus igelitu). Máte-li víc dotazů, mrkněte na uvedené stránky, jděte do toho. Pokud nejste od Brna, napište na tyto coursingové stránky, možná Vám poradí někoho ve Vaší oblasti.

Coursing

(Bára a Tom, 11. 7. 2009 14:16)

Ahoj, chci se zeptat, kam jezdíte na coursing? Ráda bych ho zkusila s mým bíglíkem. Děkuji za odpověd

Hagy a Ruffy

(Pohár?, 3. 7. 2009 10:43)

Pohár byl bohužel jen pro první dvě místa :-( Ani medaile, sladkost či granule jsme nedostali... Nám to nevadí, nás hřeje dobrý pocit ze třetího místa u porotkyně z UK. :-) Děkujeme za blahopřání, Hagymu to určitě vyřídíme. Příští sobotu vystavujeme v Oradei, tak snad bude i ten pohár :-)
Držte nám všichni z rodiny palce.

www.zbranykrusnohori.cz

(Jarka, 3. 7. 2009 10:29)

No konečně, už jsem nevěřila, že jste fotili.Mám, ale reklamaci:kde je vyfocen Hagy a cena?Neříkej, že jste žádnou nedostali!Urychleně dofotit Hagy, Ruffík (jeho podpora)a pohár!!!
Ještě jednou BLAHOPŘEJI a děkuji za vzornou prezentaci naší chovné stanice.

www.zbranykrusnhori.cz

(Jarka, 18. 6. 2009 20:50)

Ahojky, moc Vám to sluší a nejvíce Hagy, Editka a totálně zbouraný Ruffíček!
Čauky

Gratulace :o)

(Lucka a bíglice Eimy z Brány Krušnohoří, 17. 6. 2009 15:23)

Gratulace k novému psímu miminku :o) Mrkly jsme na fotky a Ruffík je kouzelnej :o)
Zdraví ségra Eimy

www.zbranykrusnhori.cz

(Jarka, 26. 5. 2009 22:19)

Čauky, zdravím.Edit došli Vám fotky z 25.5?
Napiš!

Intercanis 2008

(Hagridovci, 18. 10. 2008 18:23)

Dostali jsme výbornou a tak premiéra vyšla !!!!

Díky za pozdrav

(Hagridovci, 5. 9. 2008 23:20)

Děkujeme za pozdrav ze "zahraničí" čirou náhodou jsme na Vašich stránkách byli před pár dny, protože hledáme nějaké štěňátko, nového kamaráda pro našeho mazlíka. Zatím nám nikdo "nepadl" do oka, hledáme lásku na "první pohled" stejně jak to bylo u Hagyho, stačila jedna fotka a už jsme věděli, že je to on, kdo na nás čeká :-)

A přidáme jednu opravu předchozího pozdravu, úspěchy přejeme všem bíglíkům na výstavách, nejen z Brány, páč by to bylo neslušné...

Bíglici z Randavice s paničkou

(Eva a spol., 5. 9. 2008 22:49)

Pozdravujeme krásneho bíglika zo Slovenska z Liptova. Máte moc krásne stránočky a samozrejme toho najkrajšieho bíglika. Prajeme strašne veľa zábavy a super úspechov a držíme palce na výstave, nech to dotiahnete vysoko.....www.randavica.sk

Brno Intercanis

(Hagridovci, 5. 9. 2008 22:21)

Tak Hagrid už je přihlášený, držme si palce, panička už trénuje postoj, zoubky a procházení v kole :-) Děkujeme všem co nám poslali vzkaz či e-mail, doufáme, že se umístíme, Hagy si to myslím zaslouží.

A ostatním soutěžícím z Brány Krušnohoří přejeme též mnoho úspěchů :-)

Výstavy

(Bára a Jessie (taky Z Brány Krušnohoří), 4. 9. 2008 10:36)

Zdravíme příbuzného :-). Na stránkách domovské CHS jsme četly, že nevíte, do jaké výstavní třídy Hihglandera přihlásit, tak bychom vám chtěli trošku napovědět, že do otevřený.

Jinak mít dva bíglíky je super, to prohlašují dvě ze dvou bíglic :-))

rodná ch.stanice

(Jarka, 31. 8. 2008 21:34)

Postoj super.Na výstavě jistě dostanete velice slušnou známku.Dobře se Nám staráte o pejska.

Štěňátka

(Intercanis, 4. 7. 2008 13:12)

Tak je asi rozhodnuto, pořídíme si dalšího bíglíka, aby ten náš nebyl sám. I když se mu věnujeme a běhá s námi u kola, chodí na houby a denně absolovuje min. 2km vycházky, je na něm občas vidět, že by si chtěl hrát i v naší pracovní době... Na Intercanisu jsme viděli mnoho bíglíků a ten náš byl stejně nejhezčí :-) a tak jsme si řekli, že počkáme na nějaké výstavní štěňátko opět z Brány Krušnohoří! Klidně si rok počkáme než se nějaké podaří jako Hagrid.

Tak to je možná malá motivace do Brány :-)

Nová štěňátka

(Highlander, 29. 4. 2008 23:20)

Tak se na svět podívali další bíglíci!!! www.zbranykrusnohori.cz. Gratulujeme a doufáme, že budou mít hodné páníčky...

Děkujeme za příspěvky!!

(Highlander, 19. 2. 2008 22:58)

Nazdar kamarádi! Děkujeme za Vaše příspěvky, s většinou jsme komunikovali e-mailem či prostřednictvím diskuse na Vašich webech, avšak zde to vypadá jako bychom s vámi nemluvili. Tudíž se sluší napsat sem pár větiček, že jsme rádi, za každý řádek sem napsaný.
Moc děkujeme i paní Heřmanové za fotky mých brášků, a budou-li další informace o ostatních, moc rádi je přivítáme či možná i navštívíme.
1.března se stěhujeme do karlových varů a tak možná přijedeme na kus řeči i s páníčky.

Hagrid + M + E

pozdav

(Zipík (neboli Joshua Z Brány Krušnohoří), 3. 2. 2008 12:42)

nahodne jsme zabloudili na vase stranecky a koukali jsme se na tech par akcnich fotecek v behu, fakt suprove :) ... a koukam ze delate coursing, to je dobre, ze nezahalite nekde na gauciku, ja s myma dvema braskama delam agilitky a hodne casiku travime o vikendu na vejletikach :) ... vice o me na www.bertaspepe.com ... jinak ja jsem potomek po pribuzne Bare (moje maminka) ... mejte se krasne :)