Jdi na obsah Jdi na menu
 


dnešní den byl celkem zvláštní, týden bylo nádherně, semtam mrak a malý deštík. Včera večer se zvedl vítr a u nás v Nojoridu (v Rumunsku, kde nyní žijeme) se zvedl vítr a shazoval na zahradě co mohl: zahradní nábytek, plachtu z bazénu, mlátily dveře, takže se ani spát nedalo. Dnes ráno mraky šedivé jak pře trvalým deštěm, ale nakonec za celý den nekápla ani kapka. To bylo štěstí, páč do deště jsme neměli nic. Přišli jsme na bránu, kde jsme v hotovosti zaplatili poplatek bez navýšení, což jsme přivítali (platíte-li převodem, obvykle EURy, pak si banky u nás a tady vezmou cca. 35EUR poplatek za provedenou platbu. Dostali jsme číslo, výstavní katalog a vydali se hledat okruh číslo 5. Edita neumí anglicky a tak se bála jak s rozhodčím bude komunikovat, ale bylo vše jak jsme očekávali, oběhli s Hagridem kroužek, kontrola zoubků, hodnocení, pochvala velmi hezké tváře (snad od všech rozhodčích tuto pochvalu dostáváme - pěkný výraz v obličeji). Nakonec se rozhodčí rozhodl a už jsme si šli pro CAC a hodnocení excelentní! Na finálním hodnocení jsme neměli žádnou výtku na rozdíl od ČR výstav, což nás těšilo :-)
V kruhu vítězů Hagy trochu zlobil a to se asi podepsalo i na tom, že jsme tento okruh již nevyhráli. Pocit vítězství jsme si moc neužili, protože nebyl ani stupeň vítězů ani cedulky s pořadím, vítezi se potřáslo jen rukou a poté se šlo z kruhu, proto nemáme ani symbolickou fotku s jedničkou v popředí. A také škoda, že se nerozdávali poháry, ty dostali jen vítězové plemen a prý jen některých. Ekonomická krize :-)

Na zavodě exceloval chovatel ze Satu Noua Istvan Laszlo, který měl asi nejvíce beaglů, a bylo znát, že je domácím favoritem.

Tolik v krátkosti o Expo Oradea, venkovní parádní akce, na které jsme se cítili velmi příjemně jako na klubové výstavě Beagle klubu ve Šlapanicích.

A co Ruffík? Ten to všechno prospal... 4 hodiny spánku v kuse vedle okruhu, kde se vyhrávalo :-) A příště už jdeme na to, Ruffík má skvělé ambice na medailové pozice.

Děkujeme do Brány z Krušnohoří za podporu při výstavách a za podporu při přípravě na výstavy. Je to i Váš úspěch!


 

Náhledy fotografií ze složky CAC Oradea

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář